Dřevostavby na klíč do 1 milionu

Pokud jste se skutečně rozhodli, že se přestěhujete do domečku a zatím nemáte v plánu založit rodinu postačí vám bohatě nějaký ten malý domek. Za něj by jste totiž ani nemuseli zaplatit tolik peněz pokud ho budete obývat sami nebo jen se svou drahou polovičkou.

Dřevostavba do jednoho milionu se opravdu dá sehnat a dokonce můžete být nastěhováni už během několika měsíců. Obvykle se jedná o půl roku. Samotná realizace takového domu není nijak složitá a pokud nemáte dostatek finančních prostředků na to, aby jste přímo zafinancovali vaše bydlení je nutné zažádat si předem o hypotéku.

Pokud budete žádat o hypotéku do jednoho milionu, tak s největší pravděpodobností nebudete mít problém. Ten by ale mohl nastat ve chvíli, kdy nemáte vlastní pozemek. Ten si pak musíte pořídit a mohl by vás vyjít i pěkně draho. Samotná dřevostavba vás samozřejmě vyjde do jednoho milionu, ale pozemek v této ceně rozhodně není zahrnutý. Máte-li všechny tyto drobnosti vyřízeny neměl by být problém se samotnou realizací.

V první řadě je nutné najít si domek, ve kterém by jste chtěli bydlet a s tím si i najít společnost, která za vás všechno potřebné vyřídí včetně samotné stavby domu. Dům se skládá hned z několika místností v nichž je kuchyně s menší jídelnou, ložnice, vlastní místnost pro sociální zařízení, obývací pokoj. Nejedná se o nijak velké domy, které by měli velkou rozlohu, ale i tak na běžný nenáročný život bohatě postačí. Cena by měla odpovídat nejen samotné kvalitě domu, ale i komfortu bydlení.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levné domy a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.