Nízkoenergetické domy Ostrava

Nízkoenergetické domy najdete dnes opravdu všude a výjimkou není ani Ostrava. Mimo jiné zde najdete hned několik společností, které se přímo zabývají výstavbou a projekcí nízkoenergetických domů na klíč. My si zde uvedeme hned dvě společnosti, na které by jste se mohli obrátit v případě, že jste se rozhodli založit společnou budoucnost v novém domě.

Millenium House

Tato společnost působí v Ostravě už od roku 2004 a v současné době se přímo zabývá dodávkou a montáží nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb.

Mezi jejich speciální nabídku patří nízkonákladové domy a domy bez vnitřních úprav. Realizace rodinného domu je možná už od dvou měsíců. Na jejich internetových stránkách případně přímo na pobočce se můžete podívat na katalog rodinných domů. Je jich skutečně obrovská spousta a rozhodně si z nabídky vyberou i ti nejnáročnější. Mimo jiné zde najdete i několik užitečných článků nejen o bydlení.

Stavby Bajgar

Společnost působí na trhu již několikátým rokem a tak má ve svém oboru i patřičné zkušenosti. Stavby Bajgar se zaměřuje na kompletní služby poskytující v oblasti nízkoenergetických rodinných domů včetně počátečního projektu, samotné realizace, vyřízení všech potřebných formalit a zajišťuje i stavební dozor a stavební povolení. Na jejich služby je opravdu možné se spolehnout ve všech směrech. Zařizuje dokonce i hypotéky a úvěry na bydlení prostřednictvím společnosti Gepard. U firmy Gepard si můžete bez problémů vyřídit nejen hypotéku, ale dokonce i půjčit peníze na počáteční vybavení vašeho nového domova.

Komentáře jsou uzavřeny.