Nízkoenergetické domy Praha

Praha, naše hlavní město je na bydlení stejně dobrá, jako každé jiné město v České republice. V centru města si jen těžko postavíte rodinný domek, ale na jeho okraji je parcel víc než dost a stačí se jen rozhodnout.

V okolí Prahy si jen těžko postavíte dům holýma rukama za pomoci přátel. Jednak na to není čas a další věc je, že je nutné vydělat co nejvíce peněz, aby jste pokryly náklady na stavbu apod. Proto je nejlepší si na všechno zaplatit firmu.

JRD

Firma JRD byla vůbec jednou z prvních, která se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V jejich nabídce najdete více než 10 již zrealizovaných bytových domů, které jsou již částečně obydlené. Na jejich internetových stránkách se můžete informovat o připravovaných projektech, které budou vystavěny v centru a na okraji hlavního města, mimo jiné se můžete podívat i na dodavatele vnitřního vybavení. Mezi jejich služby mimo jiné patří i projekt Byt na zkoušku.

Jedná se o speciální projekt, který je určen všem, kteří mají zájem vyzkoušet si kvality bydlení v nízkoenergetickém domě. Pronájem bytu je obvykle na několik dní a cena je samozřejmě dohodou. Všechny byty, které jsou v rámci tohoto projektu pronajímány odpovídají těm nejvyšším standardům, mají to nejlepší vybavení a to všechno je pro vás na zkoušku nabízeno za slušné ceny.

Sami si tak můžete vyzkoušet zda vám bydlení v nízkoenergetickém domě vyhovuje a zda by se vám takový život líbil.

Komentáře jsou uzavřeny.